"W labiryncie
ludzkich wątpliwości
znamy drogę wyjścia"

Profesjonalna obsługa
Twojej firmy

Indywidualne podejście
do każdego Klienta

Kompleksowa
obsługa prawna

Dlaczego My?

Fundamentem naszego biura doradztwa prawnego Meritum jest fakt, iż tworzą je profesjonalni prawnicy, którzy są do Państwa dyspozycji. Nasza kadra składa się z radców prawnych z ponad 20 letnim stażem prawniczym, notariuszy oraz doradców prawnych, będącymi dla Państwa przewodnikami po dość skomplikowanej drodze (prawnej) zawodowej i rodzinnej.

Naszym zadaniem jest pomoc Państwu w każdej sytuacji życiowej, pomoc ta może mieć charakter doraźny albo może opierać się na pełnej obsłudze prawnej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie chcąc dogłębnie poznać jego sytuację i zaproponować najlepsze rozwiązania. Przyjmujemy także rolę Państwa partnera, który zawsze będzie strzegł Państwa interesów i służył radą, gdy będzie to potrzebne.

Profesjonalizm – gwarantujemy wysoki standard wykonywanych usług w przystępnej cenie. Nasza kadra składa się z prawników, którzy od ponad 20 lat prowadzą sprawy z każdej dziedziny prawa, od podstawowych umów pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem do spraw kasacyjnych przed Sądem Najwyższym. Wieloletnie doświadczenie naszych prawników przekłada się na pełną znajomość labiryntów wśród przepisów prawa, która jest nieodłączną częścią profesjonalnego prawnika.

Dokładność – gwarantujemy precyzyjne i dokładne podejście do każdej sprawy tak aby zapewnić Państwu jak najwyższy poziom wykonywanej usługi. Każdorazowo dokładnie analizujemy Twoją sytuację by przedstawić Tobie zakres możliwości, tak aby podjęta przez Ciebie decyzja była tą jedyną prawidłową. Dokładnie wyjaśnimy Tobie w jakiej sytuacji się znajdujesz, co w danej sprawie możesz zrobić sam, a co może zrobić dla Ciebie Meritum.

Wszechstronność – gwarantujemy szeroki zakres naszych usług, zajmujemy się sprawami należącymi do każdej dziedziny prawa. Począwszy od formułowania umów, pism oraz wniosków potrzebnych zarówno w Twojej pracy jak i w życiu prywatnym. Zajmujemy się odzyskiwaniem Twoich długów niekoniecznie udając się od razu do sądu, rozwiążemy problemy z Twoim pracownikiem lub pracodawcą w sposób ugodowy, przeprowadzimy dla Ciebie rozwód, podział majątku oraz inne sprawy dot. Spraw z zakresu prawa rodzinnego, przeprowadzimy postępowanie spadkowe, upadłościowe. Jesteśmy dla Ciebie i dla Twojego poczucia bezpieczeństwa.

Dostępność - gwarantujemy nieprzerwany kontakt z naszym klientem w formie stałych dyżurów bądź w razie potrzeby. Zawsze jesteśmy pod telefonem, gdzie znajdziesz najpilniejsze odpowiedzi na swoje wątpliwości oraz umówisz się na spotkanie w najszybszym dogodnym terminie. Dla naszych stałych klientów posiadamy specjalne linie telefoniczne, gdzie prawnik dostępny jest przez 24h/7 dni w tygodniu.

Informacja – stałym klientom gwarantujemy ciągły przepływ informacji dot. jego sytuacji czy działalności, tak aby w odpowiednim czasie móc dostosować i wprowadzić w życie nowe przepisy czy uaktualniać już nieobowiązujące.

Dobre ceny -  Wychodząc naprzeciw Państwu, znając realia życia dostosowujemy swoje wynagrodzenie do sytuacji na rynku pracy. W ofercie biura Meritum znajduje się wachlarz możliwości ułożenia naszej współpracy tak aby zadowolone z współpracy były zawsze obydwie strony. Oferujemy możliwość współpracy doraźnej cechującej się dostępnością naszego prawnika tylko w okolicznościach, gdy zajdzie taka potrzeba oraz współpraca oparta na umowie obsługi prawnej, która cechuje się pełną dyspozycyjnością naszych prawników przez całą dobę, stałe wizyty prawnika w siedzibie działalności gospodarczej bądź stałe spotkanie w siedzibach biura Meritum.